Organizacija „Gelbėkime gyvūnus“ – jau Patreon’e!

Didžiausiems gyvūnų mylėtojams ir kitiems žmonėms, kurie supranta kokioje sudėtingoje situacijoje Lietuvoje šiuo metu yra gyvūnai ir kokiame rimtame pavojuje atsidūrusi jų gerovė, turime gerų naujienų. Organizacija „Gelbėkime gyvūnus“ – jau Patreon’e!

Šioje paramos platformoje Jūs galite pasirinkti pinigų sumą, kuri nuo Jūsų sąskaitos bus nuskaitoma kiekvieną mėnesį. Jūsų skirta parama bus naudojama savanorių vykdomų patikrinimų išlaidoms kompensuoti, specialių priemonių, lengvinančių patikrinimus, įsigijimui bei, žinoma, pirmose fronto linijose su daugintojais ir kitais gyvūnus išnaudojančiais asmenimis kovojančių savanorių teisinės apsaugos stiprinimui.

Už supratingumą ir neabejingumą „Gelbėkime gyvūnus“ organizacija savo rėmėjams kas mėnesį pateiks naujienlaikraštį su aktualiausia informacija apie per mėnesį padarytus darbus, stengsis pateikti įdomių detalių ir iš vykdomų patikrinimų, o mūsų auksiniai rėmėjai gaus ne tik asmeninę organizacijos padėką, bet ir glaudų ryšį su administracija, kas leis tiesiogiai mums pateikti, jūsų nuomone, situaciją pagerinti galinčius sprendimus, pastebėjimus ir pastabas savanoriams. Ateityje savo rėmėjams planuojame pateikti ir intriguojančių epizodų iš vykdomų patikrinimų, iš arti supažindinti su savanorių darbo kasdienybe.

O dabar turime būti vieningi, negalime leisti uždaryti gyvūnų teisių klausimo į stalčių ir vėl metų metus matyti kaip žalojami gyvūnai ir už tai skriaudėjams neatlyginama teisingomis bausmėmis.

Organizacijos savanoriai iki dabar į žmonių pranešimus apie galimus žiauraus elgesio su gyvūnais atvejus reaguoja ar nelegalių daugyklų galimas lokacijas tikrina už visą mokėdami iš savų pinigų. Nors mūsų kolektyve esantys savanoriai ir yra maksimaliai atsidavę šiai misijai, tačiau nuožmioje kovoje prieš gyvūnus išnaudojančius asmenis, valstybinėse institucijose įsitvirtinusius galimai korumpuotus pareigūnus kovoti tik su savanorių finansiniais ištekliais – labai sunku.

Taigi, nieko nelaukite ir apsilankykite mūsų Patreon’e jau dabar ir gerus darbus darykime kartu! Norėdami patekti į jį greičiau – tiesiog spauskite