Šešios vasariškos idėjos kaip puikiai praleisti laiką su augintiniu

Pirmasis vasaros mėnuo artėja prie pabaigos. Vasara mus lepina puikiu oru. Vis dažniau galvojame apie bent jau trumpas atostogas ar mažesnį darbų krūvį. Žinoma, į savo laisvalaikio planus įtraukiame ir mylimus augintinius. Tik, štai, kartais mums pritrūksta idėjų kaip palepinti net ik save, bet ir juos, mūsų pačius geriausius draugus. Taigi, šiame straipsnyje pateiksime jums šešias puikias, vasaros sezonui pritaikytų veiklas, kurias maloniai norėsite išbandyti!

       Drive in filmų peržiūra: jei jūsų augintinis nėra sunkiai suvaldomas ir linkęs daug išdykauti, vakaras žiūrint filmus jam labai patiks.

       Piknikas lauke: pasiimkite pačius mėgstamiausius savo ir savo augintinio užkandžius, pledus  ir eikite piknikauti. Augintiniams labai patiks būti gamtoje ir stebėti aplinką. Jei esate iš Vilniaus, puiki vieta piknikauti gali būti Bernardinų sodas, na, o Kaune, su augintiniu iškylauti galite Nemuno saloje.

       Vakarienė balkone, terasoje: papuoškite savo balkoną. Tam puikiai tiks įvairių spalvų lemputės, dekoratyvios gėlės. Paruoškite patiekalus tiek sau, tiek savo gyvūnui ir mėgaukitės vakaro vėsa. Jei gyvenate name, tokią vakarienę galite susiorganizuoti ir terasoje.

       Fotosesija su augintiniu : sugalvokite mielą temą ir sudalyvaukite fotosesijoje . Gražios nuotraukos išliks ilgam ir primins jūsų ir jūsų augintinių draugystę.

       Uogavimas, grybavimas: vasara mus apdovanoja gėrybėmis. Pakvimpa braškėmis,žemuogėmis,o vasaros pabaigoje paprastai jau sulaukiame ir grybų. Taigi, pasinerdami į šių gėrybių paieškas, nepamirškite kartu pasiimti ir savo augintinių. Jiems tokia pramoga bus puikus nuotykis.

       Maudynės: niekas karštą vasaros dieną taip neatgaivina kaip maudynės vandens tvenkinyje. Kai kurių veislų šunys, pavyzdžiui, Labradoro retriveriai, iš prigimties yra laikomi puikiais plaukikais. Kiti turi nuo mažų dienų pratintis prie vandens. Visgi, dažniausiai toks laisvalaikio praleidimo būdas tiks ne tik sustiprinti tarpusavio ryšį, bet ir kartu pasportuoti.

              Taigi, kaip matote, net ir įprasta vasaros diena su gyvūnu gali virsti ypatinga. Tik kartais reikia pasitelkti kūrybiškumą. Turningos vasaros!