Kaip elgtis su augintiniui karštomis dienomis poilsiaujant?

 Vasara mums dovanojo kaitrą, kuri kai kada gali būti maloni, o kai kada ir varginanti. Atsivėsinti karštomis dienomis stengiamės pačiais įvairiausiais būdais: maudynėmis, šaltais gėrimais, tinkama apranga ir avalyne. Visgi, net ik mes, bet ir mūsų augintiniai dažnai yra išvarginti kaitros ir ne visada, patys gali padėti sau atsivėsinti. Todėl mums, jų šeimininkams, svarbu žinoti būdus kaip jiems padėti.

           Vienas iš tokių būdų yra surasti vėsią vietą, kur gyvūnas pasislėptų nuo saulės. Augintinis gali atsivėsinti net ik lauko tėrasoje, pavėsinėje, bet ir palapinėje ar po medžiais. Gyvūnas  karštą dieną gali atsigaivinti ir išsimaudęs vandens telkinyje ar vaikiškame baseine. Tačiau, jei jis yra perkaitęs, jam nederėtų iškart šokti į vandenį. Jei vanduo yra  vėssus, o augintinis sukaitęs,jo  ir vandens temperatūrų kontrastas gali iššaukti gyvūno širdies problemas. Jei norite, kad augintins karštomis dienomis geriau jaustųsi namuose, įsigykite kondicionierių, arba šaldiklyje palaikykite rankšluosti, ir paskui juo apgaubkite gyvūną. Taip augintinis daug greičiau pajaus vėsą. Na, ir paskutiniai du dalykai padedantys atvėsinti augintinį: šaltas vanduo ir natūralūs, šaldyti vaisių ledai.  Pastarieji augintiniui turėtų ypač patikti.

           Taigi, tikimės, jog pasinaudosite šiais mūsų išvardintais būdais kaip padėti savo augintiniui karštą dieną. Juk taip gera, kai kartu su gyvūnėliu galite džiaugtis vasaros teikiamais malonumais, nevarginami kaitros.